Teisipäev 28. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Scania toob teedele uue veokiseeria

Rivo Sarapik 06. aprill 2004, 00:00

Scania R-seeria veokitel on täiesti uus kabiini interjöör. Kabiini ruumikus, uued juhtimisseadmed ja näidikud, automaatne Opticruise?i käiguvahetussüsteemi juhtimiseks, püsikiirusehoidja, raadio ja infoekraani juhtnupud roolil, uued juhi- ja reisijaistmed jne loovad juhile parema töökeskkonna.

Mootoreid iseloomustavad uue R-seeria puhul keskkonnasõbralikkus, liiklusohutus, ökonoomsus (ca 3% väiksem kütusekulu) ja veoki juhtimist mõjutavad uuendused ja täiendused.

R-seeria mootorivalikusse kuuluvad kuus uut, 340- kuni 580hobujõulist Euro 4 mootorit, mis tekitavad 30?80 protsenti vähem saasteaineid.

R-seeria kabiinid on läbinud erinevad kokkupõrketestid. Kohustuslik eesmine allasõidukaitse, mis on integreeritud kaitserauaga, uus roolisammas, turvavööd, eelpingutid, turvapadi ja kabiini turvatalad vähendavad kokkupõrke korral kahjustusi nii kabiinis olijatele kui ka teistele teelliikujatele.

Erinevaid kabiine tuleb kolm: jaotusautole ehk magamisasemeta kabiin ning ühe või kahe magamiskohaga pikamaaveokite kabiinid. Valida on ka erinevate kerepikkuste ja rattavalemite vahel.

Eestis algab R-seeria veokite müük 15. aprillil. Esimesed demoveokid jõuavad Scania Eesti ASi andmeil siia selle nädala jooksul, esimesed klientide autod aga suveks.

Kui palju uue veokiseeria tarbesõidukid maksma hakkavad, hetkel veel teada ei ole. Hinnakiri on koostamisel.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 14:20
Otsi:

Ava täpsem otsing