Pühapäev 11. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Turvaline teejuht looduslike ravimite juurde

Tiina Kolk 31. märts 2006, 00:00

"Alternatiivravi käsiraamat" on turvaline teejuht tervendavate looduslike ravimite juurde, selles kirjeldatud võtted ja vahendid aitavad tugevdada vastupidavust, parandada und, leevendada depressiooni, vabaneda külmetushaigusest (loetelu võiks jätkata) ning seda ilma arstirohtude abita.

Raamatus tutvustatakse väelisi taimi - meditsiini alustalasid ammustest aegadest - ja õpetatakse nendega tervendama. Aroomiteraapiat käsitlevas osas uuritakse taimede eeterlike õlide kasutamist lõdvestamiseks, rahustamiseks, värskendamiseks, stimuleerimiseks ning valude ja nahahädade leevendamiseks.

Käsiraamatus pakutakse ka mitmete haiguste raviks sobivaid tervendavaid toite. Ayurveda ehk eluteadus annab väga selgepiirilisi juhendeid, kuidas saavutada füüsilist ja vaimset heaolu, kuidas tugevdada ja tervendada keha mitmesuguste meetodite nagu jooga, värvusteraapia, kristallide ja massaaži abil. Teose viimases osas kirjeldatakse, kuidas puhastada vaimu, säilitada keha- ja vaimujõudu, arendada oma isiksust, saavutada tippvormi, vabaneda muredest, lõdvestuda, esineda enesekindlalt, langetada õigeid otsuseid, vähendada stressi, olla loomingulisem.

Raamatu autorid soovitavad seda käsiraamatut kasutada veendumaks, et alternatiivravi suudab igaühe elu teiseks muuta, tervendada vaimu ja keha.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:38
Otsi:

Ava täpsem otsing