Turismiuudised

Indrek Kald 07. aprill 2006, 00:00

Pühapäevani saab edasi-tagasi laevapileti Helsingisse osta Tallinna ja Tartu kaubamajadest 198 krooni eest. Lapsepilet maksab 99 kr. Sõit toimub Lindaliini tiiburlaeva turistiklassis. Kohustuslik on broneerimine Lindaliini telefonil.

Pilet kehtib kohtade olemasolul Lindaliini laeval marsruudil Tallinnast Helsingisse kolmel väljumisel päevas ja tagasi tulles viiel väljumisel. Sooduskupong tuleb vormistada piletiks tund enne reisi väljumist. Tiiburlaevade liiklus sõltub ilmastikutingimustest, tormi korral kliente teistele laevadele ei suunata. Sooduskupong kehtib 1. juunini.

Stockmanni hullude päevade raames pakub Estravel oma Stockmanni büroos täna-homme soodsa hinnaga Estonian Airi lennupileteid Stockholmi. Edasi-tagasi pilet maksab

1290 kr, ühe suuna pilet 595 kr (koos maksudega). Lend peab toimuma juulikuus.

Šveitsi lennufirma Swiss ühines eile lennuettevõtjate alliansiga Star Alliance. Uus liige tuleb kasuks ka SASi klientidele, kuna tiheneb lennugraafik Skandinaavia ja Šveitsi vahel.

Alliansiga liitumise järel hakkab SAS tegema Swissiga koostööd kõikidel lendudel, mis toimuvad Skandinaavia pealinnade ning Genfi ja Zürichi vahel, suureneb ka mõlema firma väljalendude arv. Marsruudil Kopenhaagen-Zürich hakkab nädalas mõlemal suunal väljuma kuus lendu ja suunal Stockholm-Zürich neli lendu.

Koostöö võib areneda teistelgi liinidel. Lisaks SASile alustab aprillis Swiss liinijagamisel koostööd ka lennufirmadega Blue1 ja Spanair, mis mõlemad kuuluvad SASi gruppi. Swiss on aga Saksa lennufirma Lufthansa omanduses.

Finnair hakkab järgmise aasta mais lendama Malaisia pealinna Kuala Lumpurisse. Lennud toimuvad kolm korda nädalas läbi Bangkoki. Kuala Lumpuri piletimüüki alustakse tänavu mais.

Finnairi teatel soovivad nad avada igal aastal 1-2 uut liini Aasia suunal. Praegu lendab Finnair Aasias Bangkokki, Guangzhousse (Kantonisse), Osakasse, Singapuri, Pekingisse, Tokyosse, Šanghaisse ja Hongkongi. Juunis alustatakse lende Nagoyasse Jaapanis ja novembris Delhisse Indias.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:38
Otsi:

Ava täpsem otsing