Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Õhtusöök Ammende Villas Idamaa printsi juures

Mari Hiiemäe 18. august 2006, 00:00

Ammende Villa töötajad kavatsevad teha sellest üritusest meeldejääva elamuse. Lisaks muusikale saab publik nautida rikkalikku idamaist bufee-õhtusööki koos jookidega ning temaatilisi dekoratsioone ja kostüüme.

Ebamaine atmosfäär, mida Eestimaal elades vaid haruharva kogeda saab, lubab end tunda Idamaa printsi külalisena, kelle auks on korraldatud eksootiline õhtusöök parimate meelelahutajatega.

Salapäraselt ebamäärane Idamaa asub kusagil "1001 öö" muinasjuttude, lapsepõlve kuningriigifantaasiate ja realiseerimata eksootikareisisoovide vahepeal. Sinna pääsemiseks tuleb ületada ajast ja ruumist segatud barjäär, mis piisava fantaasia ja ettevõtmise juures siiski võimalik on.

Ansambel Musafir tuleb kuulajale poolele teele vastu - haarav ja emotsioonirikas muusika võlub silme ette pildi otse müstiliste Idamaade südamest.

Musafiri liikmeid ühendab "Idamaadest" pisut konkreetsem piirkond, Rajasthan, mis õigupoolest pole vähem muinasjutuline ja legendaarne. Hindude, moslemite ja mustlaskultuuri kõrvuti eksisteerimise tulemusena on seal kujunenud huvitav folkloor, mis on aluseks ka meloodiatele, mida loovad Musafiri muusikud, kes püüavad Rajasthani kirjust pärandist üles leida eelkõige mustlasmuusika juuri. Ansambel mängib originaalloomingut, kuid arvestab tugevalt kohalikke muusikatraditsioone.

Musafiri liikmed on pärit kõigi nelja tuule poolt üle Rajasthani, moodustades kireva etnilise, sotsiaalse ja usulise koosluse hindudest, moslemitest ning mustlastest. Kuuele kuumaverelisele pillimängijale lisaks kuuluvad koosseisu veel fakiir ning tantsijanna, kelle ülesanne on muusikale visuaalset lisa pakkuda.

Tänane kontsert pakub tantsu, tuleetendust, pillimängu ning laulu eksootilises ja tulises esituses, nii nagu Musafirile omane.

Ammende Villa müügiassistent Liina Tettermann usub, et kontsert tuleb eksklusiivne.

Villa kokkade ja kelnerite poolt eriliselt ette valmistatud õhtusöök rõhutab ürituse idamaisust ning püüab järgida piirkondlikke traditsioone.

Nii nagu Musafiri muusika ühendab endas segu erinevate kultuuride pärandist, nii on ka menüü inspireeritud idamaisest eksootikast ning huvitavate maitseelamuste segust.

Eesmärgiks on võetud luua kontserdiga sobiv aroomide ja maitsete sulam, mis eestimaisest toidust kindlasti erineb. Tettermanni sõnul pakutakse VIP-kohti välja täpselt nii palju kui on soovijaid.

Galopeerivad rütmid, transsiviiv tants ja närvekõditavad trikid ei ole ei rohkem ega vähem kui täiuslik multikultuurne meelelahutus. Musafir on muusikaliselt võimas ja visuaalselt mõjuv: ekstaatiline, eksootiline ja emotsionaalne.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:41
Otsi:

Ava täpsem otsing