Pidevalt tuleb uusi kohti

Kaia Sepman 09. oktoober 2007, 00:00

Märtsis avatud Sadama tn 11 asuva hotelli II korruse konverentsikeskuse saalid mahutavad 263 inimest.

Üritusi saab aga korraldada ka üle 300 inimesele, liites fuajee kõigi kuue ruumiga. Suuremad saalid mahutavad 121 ja 88 inimest. Saale on võimalik omavahel ka kahe- ja kolmekaupa ühendada. Sisekujundus kombineerib erinevatele ajastutele omaste stiilidega. Figureerib nii vana kui ka uus.

Saalide põhivarustusse kuuluvad pabertahvel ja markerid, grafoprojektor, ekraan, tasuta WiFi ja igale osalejale paberiplokk ning kirjutusvahend.

Konverentsikeskuse fuajee on varustatud elektrooniliste infotahvlite ja ekraanidega, millel on võimalik näidata päevakava, kella, esinejate nimistut, firma logo, viitasid jmt. Suurimas saalis on olemas tõlkekabiin ja kõik tõlkeseadmed. Mitmesuguseid tehnilisi lahendusi on võimalik kasutada terves keskuses. Kliente peaks rõõmustama ka mitmekesine valgustus ning korralik ventilatsioonisüsteem. Suurimasse saali paistab päevavalgus sisse kahelt poolt.

200kohaline restoran Nero pakub võimalust suurte gruppide toitlustamiseks ja gourmet' konverentsõhtusöögi tellimiseks. Konverentsiklientidele pakutakse ka Aqua Spa teenuseid. Parkimiskoha võib leida nii hotelli juures kui ka Tallinna Linnahalli külje all.

Detsembris Tallinnas avatava neljatärnihotelli teisel korrusel paiknev konverentsikeskus pakub mitmesugusteks üritusteks kuut eri suurusega ruumi.

Kaks konverentsiruumi mahutavad 200 ja 120 inimest ning nõupidamisruumid 70, 46, 40 ja 12 inimest. Nõupidamisruumidele on iseloomulik suurepärane loomulik valgus tänu maast laeni akendele ruumide välisseinapoolses küljes.

Konverentsisaalid on oma nimed saanud Eestis nähtavate põhjataeva tähtede järgi.

Pakutavateks tehnilisteks vahenditeks on grafo- ja dataprojektor, personaalarvuti või sülearvuti, DVD- ja videokassetimängija, ekraan, mikrofonisüsteem, pabertahvel ja markerid. Kõige suuremas saalis on sünkroontõlke kabiinid ning kõikjal võib kasutada tasuta WiFi internetiühendust.

Konverentsikeskuse tulevased kliendid saavad lisaks suurepärasele asukohale otse vanalinna kõrval nautida spetsiaalseid pakette, mis sisaldavad muuhulgas näiteks konverentsihommikusööki, võimalust Wellness-korrusel lõõgastuda ja galaõhtusööki.

Hotell pakub külastajatele ka 23 parkimiskohta maa-aluses garaažis.

Pillapalu külas Anija vallas Harjumaal privaatses kohas paiknev stuudio kannab oma praegust nime eelmisest aastast alates.

Tallinnast 50 km kaugusel asuv Pillapalu koolitusstuudio on avatud kõigile koolitajatele ja loodud väikegruppide koolituste läbiviimiseks, pakkudes samas täisteenust - ruumid koolituste läbiviimiseks, majutus ja toitlustus. Korraga mahub 500ruutmeetrise üldpinnaga stuudiosse tegutsema kuni 23 inimesest koosnev grupp.

Koolituspakett sisaldab lisaks eelmainitule ka sauna kasutamise võimalust. Vajadusel pakutakse koolitusgrupile meeskonnatöö tõhustamiseks koostöö treeningrada. Pillapalu Avatud Koolitusstuudio eristub oma kontseptsiooniga teistest koolituskeskustest Eestis.

Tallinnas Paadi tn 5 asuv neljatärnihotell Euroopa on külastajatele avatud olnud juba selle aasta maikuust.

Sadama läheduses paikneva hotelli teise korruse konverentsikeskus mahutab korraga rohkem kui 500 inimest, pakkudes eriotstarbeliseks kasutamiseks kuut ruumi, mis kannavad Euroopa erinevate piirkondade nimesid.

Teisel korrusel asub neli konverentsisaali, neist suurim on teatristiilis ja mahutab 250 inimest. Lisaks asub üks ruum esimesel ja üks neljandal korrusel. Ida-Euroopa nimelise saali kaheks jagamisel on pakutavaid ruume kokku seitse.

Sisekujunduslikult on hotellis ja konverentsikeskuses püütud hoida eestilikku stiili: põrandaid katab rahvusmotiivides vaipkate, seintele lisavad luksuslikkust saarepuust seinapaneelid ja laedki on puidust. Valitsevad mahedad beežid ja kohvipruunid toonid. Ruumid on avarad ning päevavalgustki tänu suurele aknapinnale palju.

Tõlketehnika tellitakse kliendi soovil, kuid olemas on tõlkekabiinid, erinevad mikrofonid, DVD- ja videokassetimängija, ekraan, dataprojektor jm.

Valgustust ja saalides olevat tehnikat on võimalik juhtida konverentsikeskuse vastuvõtulauast, sinna on suunatud ka sisetelefonid igast saalist.

Suure saali põrandakate on korraldatava ürituse iseloomust tulenevalt asendatav parketiga. Hotellil on ka 25 parkimiskohta.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:37
Otsi:

Ava täpsem otsing