Uudised

ÄP 31. märts 2009, 00:00

Eesti transiidi 5. aastakonverents TRANSESTONIA 2009 toimub 11. mail Kumu auditooriumis Kadriorus. Korraldaja teatel on konverentsi formaadiks poliitilise- ning ärieliidi ühisfoorum, mille tulemusena töötatakse välja teesid kriisist väljumiseks - kriisiplaan. Konverentsipäeva esimeses osas on sõna Eesti tipp-poliitikutel, kes lisaks ettekandele esindavad oma erakondade seisukohti, vastates kolmele küsimusele: kuidas plaanitakse väljuda kriisist, tagada Eesti majanduskeskkonna jätkuv atraktiivsus ning millisena nähakse sealjuures logistika ja transiidi rolli. Esinevad Juhan Parts, Edgar Savisaar, Urmas Klaas, Karel Rüütli, Jüri Pihl, Marek Strandberg.

Transiidikonverentsi teises osas saavad sõna ettevõtjate esindajad, kes teevad igaüks kolm konkreetset ning olulisimat ettepanekut kriisist väljumiseks, Eesti majanduskeskkonna atraktiivsuse säilitamiseks ja konkurentsivõime kasvatamiseks. Esinevad Kitty Kubo, Viktor Palmet, Ain Kaljurand, Kaido Simmermann, Rene Varek, Tiit Vähi ja Ago Tiiman. Päeva kolmas osa on avalik mõttevahetus ja pressikonverents.

Üleeilsest alanud kevadsuvise lennuplaaniga pakub Estonian Air otselende Tallinnast ligi 20 sihtpunkti.

Tartu lennujaam saab rahvusvaheliseks Tartu Lennujaam saab Euroopa Liidult lisaks varasemale 65 miljonile kroonile veel 138 miljonit krooni, mis teeb lennujaama reisijate terminali juba septembri keskpaigaks vastavaks kõigile rahvusvahelistele nõuetele.

Praegune reisijate terminal laieneb ja tulevaste ümberehituste tulemusena saab nõukogude ajal siselendudeks mõeldud lennujaamast lennata nii Schengeni viisaruumi riikidesse kui ka näiteks Venemaale.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing