Iglesias tuleb oma hittidega

Mari Hiiemäe 24. aprill 2009, 00:00

Suurartistid pilluvad alatasa sõnu, kui kuum on nende arvates publik ja kuidas nad küll tahaksid uuesti samasse kohta esinema tulla. Ka Iglesias ei olnud 2007. aastal Saku Suurhallis sarnaste õhkamistega kitsi, kuid oh üllatust - tundub, et tema mõtles öeldut päris tõsiselt. Igatahes ei läinud kahte aastatki ja ta on tõesti tagasi.

Ühest küljest näitab see popstaari kiindumust Eesti publikusse, teisalt korraldajate kainet arvestust. Kui 2007. tõi Iglesias kokku kaks suurhallitäit rahvast (lisakontserdi kauplesid korraldajad toona staarilt välja pärast esimese saalitäie piletite hirmkiiret läbimüüki), siis miks ei peaks sama magnet ka nüüd publikut kontserdile tõmbama.

Fänne on Iglesiasel palju ja kuigi neist suure jao moodustavad nooremapoolsed tütarlapsed, kes võib-olla mehe imagost rohkem hoolivad kui muusikast, ei ole popstaar fännamiseks sugugi halb valik. Kuna tegemist on maailma müüduimaks latiinopopstaariks ristitud mehega, kes lisaks on veel üks edukamaid live-artiste üldse, siis ei pea Iglesias oma kontsertide pealt kokku hoidma.

Viimati käis Iglesias Eestit hullutamas oma albumi "Insomniac" lauludega, millest singel "Tired of Being Sorry" sai 2007. aastal mängituimaks välisartisti looks Eesti raadiojaamades. Seekord võtab staar mängida palasid mulluselt albumilt "Greatest Hits", mis tähendab ringvaadet kõigi seniste menukaimate lugude hulgas ning mõnda ka päris uut ja varemkuulmata pala. Enne popstaari lavale tulekut esineb Hollandi päritolu nooruke lauljatar Esmée Denters.

Kui eelmisel tuuril 2007. aasta lõpul olid Iglesiase nõudel tema kontsertidel vaid istekohad, siis tänavu saab Suurhalli kokku tulnud rahvas ka tantsida ja hüpata. Kammitsevate toolide asemel on saali keskpaigas seisukohtade ala.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:01
Otsi:

Ava täpsem otsing