Head ostud korterist kassini

ÄP 07. mai 2009, 00:00

Kaubanduse leht palus oma lugejatel saata toimetusele, milline oli nende viimaste nädalate parim ost. Siin valik toimetuseni jõudnud vastustest.

Viimase aja parim ost on väike armas kassipoeg, kelle Keskturu väravast 25 krooni eest ostsin. Nüüd on meie peres imearmas lumivalge pesamuna.

Odav lennureis Tallinnast Münchenisse ja tagasi maksumusega 2000 krooni koos maksudega - ideaalne get-away septembriks Oktoberfestile.

Makita akutrell, mis ostetud sooduskampaania käigus.

Tahaks öelda, et kindlasti on selleks korter, mille paar kuud tagasi lõpuks pika ootamise järel soetasime, aga kui lähemalt mõtlema hakata, siis jääb asi heast ostust siiski kaugele - kolmkümmend aastat pangalaenu maksmist kaelas.

Hoopis parema tunde tekitas palju odavam ost - muretsesime lõpuks pesamunale korraliku käru. Sellest ajast oleme peaaegu iga päev õues ringi kärutanud, ei teagi, kumb on rahulolevam, kas laps või emme.

Blender - on tore ise värskeid smuutisid ja jäätisekokteile valmistada.

Ostsin endale raviaega - seitse korda nõelravis käimise võimaluse.

Kõvakettaga Philipsi videomakk. Sellel on nimelt huvitav omadus jätta vahemällu viimased 6 tundi teleprogrammi - võimalus hiljem salvestada, reklaame edasi kerida ja vahelt välja lõigata, väga hea väljamõeldis.

Ostsin spinningu, kuigi ma ei tea, kas sellega ongi midagi enam teha - kala ju Eestist kadunud.

ID-kaardi lugeja. Ma ei tea kuidas ma enne üldse ilma selle vidinata oma asju ajada sain. Meie e-riigis hädavajalik asi.

Telk, saab metsa minna ja pead puhata kogu sellest kriisi jamast.

2.40 maksev topsijäätis, mis maitses väga hästi.

Viis suitsuandurit oma kodu igasse magamistuppa, kööki ja keldrisse.

Suur kimp lilli sõbrannale, need tegid ta nii rõõmsaks. Ja seda ilu jätkub terveks nädalaks. Praegusel ajal teiste tuju paremaks teha väikeste üllatustega on tõeline rõõm.

Villane vaip elutuppa (Hobby Halli kataloogist) Väga rahul!

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:56
Otsi:

Ava täpsem otsing