Kolmapäev 18. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Estravel: Utair võimaldab ka ühepäevaseid tööreise

Anne Oja 02. august 2011, 18:32

Venemaa lennufirma Utairi tulek Eesti turule võimaldab edaspidi Moskvasse ka ühepäevaseid tööreise teha, rääkis Estraveli lennupiletite müügi direktor Mauri Saarend.

Saarend ütles, et Utair avardab Venemaale lendamise võimalusi. 
“Esiteks, Utairi lennugraafik on eriti sobiv just Eesti reisijale - varahommikune väljumine ja hilisõhtune tagasilend võimaldavad kasvõi ühepäevaseid tööreise Venemaa pealinna," selgitas ta.

"Vnukovo on Moskva lennujaamadest kesklinnale kõige lähemal asuv ja sealt pääseb Aeroexpressi rongiga pääseb otse Kiievi Vaksalisse 35 minutiga. Teiseks, läbi Vnukovo pakub sama lennufirma ka jätkulendude võimalusi enam kui 50-sse Venemaa linna, aga samuti näiteks Bakuusse, Bratislavasse ja Brnosse ehk sihtpunktidesse kuhu seni võis olla üsna ebamugav reisida," lisas Saarend.

Kolmanda Utairi eelisena nimetas Saarend hinnataset, mis on erinevate sihtpunktide puhul näiteks Aeroflotist mõnevõrra madalam.

Piletite hinnad Moskvasse algavad 86 eurost ühel suunal või 156 eurost edasi-tagasi. Summas sisalduvad kõiki makse, pardateenindust koos alkohoolsete jookidega ja kuni 20 kg pagasi vedu, täpsustas ta.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. August 2011, 18:33
Otsi:

Ava täpsem otsing