Puhkepäev. Soe peasilitus

24. jaanuar 2014, 00:00

2009. aastal pärast poja sündi M.C. Taylori poolt kirjutatud ning kassetimängijaga köögis ja vaikselt – et koduseid mitte üles äratada – salvestatud “Bad Debti” valmimist segasid mõni aeg hiljem Euroo­pas toimunud Londoni  rahutused.

Kollektiivi His Golden Messenger Ameerikas North Carolina talves valmistatud paladega CD-plaadid hävisid 2010. aasta Londoni mässu käigus, kui helikettaid hoiustanud ladu maha põles. Nüüd on album taas kord välja antud ja kuulamiseks valmis.

Kahemehebändi folk-kantrimuusika on tagasihoidlik, tahumatu ja samas väga isiklik. M.C. Taylor, keda saadab Scott Hirsch, laulab elust ja jumalast. Vaid kitarrist ja vokaalist koosnev muusika loob kodusoojust. Ruuge muusika oleks sobilik näiteks lõkkeõhtule või mis tahes vaiksele teekonnale saatjaks, mil aega mõtisklusteks. Rahulik tunne ja meeleolu on kindlustatud.

Rustikaalse õhustikuga spirituaalne teekond jumalikel teemadel moodustub üksteisega sarnanevatest paladest. Kaasakiskuva olekuga lood pakuvad isevärki vanaaegset meeleolu, sellist ajast, mil asjad olid siiramad ja lihtsamad. Aus kuulamine päris mitmeks puhuks.

 

Hinnang

His Golden Messenger “Bad Debt”

Hinnang: 8

Kuula tasuta: www.youtube.com

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. January 2014, 18:23
Otsi:

Ava täpsem otsing