Pühapäev 19. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kaja Kallas: kui Ansip tunneb, et on õige aeg, siis miks mitte

Eliisa Matsalu 19. veebruar 2014, 16:43

Andrus Ansipi tagasiastumise otsus on täielikult peaministri enda teha, ütles Reformierakonna juhatuse liige Kaja Kallas.

Tema sõnul on Reformierakonnas juba mitu nädalat räägitud peaministri tagasiastumise soovist. "Millal ta seda teeb, on ikka täiesti tema otsus. Mina ei oska seda rohkem kommenteerida, peate Andruse enda käest küsima," märkis Kallas.

Tema arvates on peaministri tagasiastumine mõistlik samm. "Kui inimene tunneb, et tal ei ole tahtmist ja et on õige aeg, siis miks mitte," ütles ta. Kallas lisas, et millised muudatused tuleksid erakonnas Ansipi tagasiastumise korral, on ajakirjanduses piisavalt läbi käinud. "Ei näe nende ülerääkimises mõtet," märkis ta.

"Ma ei oska öelda, kus tulevad jutud, et ta sel pühapäeval tagasiastumisest teatab," ütles Kallas. Tema kinnitusel mingitest kindlatest kuupäevadest erakonnas räägitud pole.

IRLi kõrge poliitik kinnitas Äripäevale, et Ansipi lahkumine on kindel ja toimub lähiajal. Võimalik, et juba pühapäeval, 23. veebruaril, mil Ansip peab Tartus Vanemuises kõne.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. February 2014, 16:43
Otsi:

Ava täpsem otsing