Kolmapäev 22. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Viimsi spaa teeb konverentsiäris dumpingut

30. aprill 2014, 00:00

Konverentsiruumide ärisse laienev Viimsi spaa teeb dumpingut ning pakub oma uue kino ruume üritusteks tasuta. Esimesed konverentsid on broneeritud maikuuks.

Viimsi spaad haldava OÜ Spa Varad juhi ­Andres Tiigi sõnul on nende eelis konkurentidega võrreldes maja multifunktsionaalsus. “Eks kõige edukamad ja rohkem kordaläinud tööalased sündmused on ikka need, mis panevad inimesed naeratama ning parimad ideed sünnivad üldiselt vabamas õhkkonnas,” ütles ta.

Tiigi teatel pakuvad nad ettevõtetele võimalust korraldada motivatsiooniüritusi, kus koosolek või koolitus ühendatakse lõõgastava spaapuhkuse, sportliku tegevuse või tervisekontrolliga. Lisaks paljudele teenustele nimetab Tiik n-ö kirsina tordil tasuta parklat ja 1000ruutmeetrist lastekeskust. “Tundub, et meie kui konverentsikorraldaja vastu on huvi ning üritused mahuvad pigem kõige suuremasse saali,” märkis ta.

Viimsi spaa avab 17. mail nelja saaliga kinokeskuse, kus saale kasutatakse lisaks filmide näitamisele veel konverentsiruumide, kontsertide ja teatrietenduste jaoks. Esimene teatrietendus lavastub 29. mail. Suurim saal on 135 ja väikseim 82 kohaga.

Tiigi sõnul on kõik hea koostöö ning efektiivse ajaplaneerimise tulemus, kus konverentside puhul eelistab ettevõte broneerimist vähemalt kaks nädalat ette. Tema sõnul on Viimsi spaa saalide projekteerimisel arvestanud konverentside spetsiifika ja erivajadustega, kus näiteks iga tooli juures on arvutikasutajatele mõeldud pistik.

Tallinna kesklinnas asuva Nordic Hotel Forumi müügi- ja turundusdirektori Kersti Vaino sõnul pole nemad veel tasuta konverentsiruume pakkunud, kuid jättis tuleviku jaoks võimaluse. “Never say never. Müügistrateegia võib ja peabki ajas muutuma,” ütles Vaino.

Nordicul on kuus konverentsiruumi, millest suurim mahutab kuni 200 külalist.

 

Mis on mis

  • Meelelahutuskeskus loob poolsada uut töökohta

Mais avatav Viimsi spaa kobarkino on üks osa rajatavast avastamis- ja mängukeskusest, mis on ühendatud meelelahutus-, vaba aja- ning spaa- ja veemaailmaga. Lisaks 3D-saalile varustatakse üks saal 5D-tehnoloogiaga, mis lisab ekraanil olevale 3D-pildile tunnetuslikke eriefekte: eri suundades liikuvad istmed, vibratsioon, veepritsmed jms.
Üle 5000 ruutmeetri suuruse vabaajakeskuse koguinvesteering on 9 miljonit eurot, millest EASi toetus moodustab veidi üle 1,5 miljoni euro. Lähiajal lõpeb keskuse ehituse esimene etapp, pärast kinokeskuse avamist algab teine etapp. Keskus loob 50 uut töökohta.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. April 2014, 15:53
Otsi:

Ava täpsem otsing