Kadunud hollandlasest ärimehe poeg: loodan, et isa tuleb tagasi

15. jaanuar 2001, 13:36

'Kaalutlen võimalust palgata Eesti või Soome eradetektiivi, Hollandi eradetektiivi tööd segaks keeleprobleem. Usun samuti, et Eesti politsei annab endast parima, et meid aidata,' ütles teadmata kadunud Hollandi ärimehe Pier Sienema poeg Hiirko Sienema täna. 'Mina loodan, et isa tuleb tagasi, ma ei kaota lootust.'

Hiirko Sienema ütles, et Eesti ajalehtedes avaldatud vihjenumbritele on Eestis küll helistatud, kuid informatsiooni, mille abil tuleks läbimurre, ei ole tulnud. 'Seda pole kunagi varem juhtunud, et tema sõidaks kusagile ära või kaoks mõneks ajaks teisi informeerimata,' lisas ärimehe poeg.

'Algul ma arvasin, et mu isa äripartnerid on head inimesed, kuid nüüd, sellises situatsioonis, tekib küsimusi,' tõdes Hiirko Sienema. 'Me suhtleme Eduardiga, räägime, kuid ma ei tunne, et ta toetaks meid.'

Hiirko Sienema sõnul on tema isa Eesti äri seotud erinevate kaupade maaletoomisega. Pier Sienema ja Eduard Vintsevit? on Krediidiinfo andmeil OÜ Cordex Investi juhatuse liikmed.

Pier Sienemaga seotud firma OÜ Cordex Invest tegevusalad on kaubandus- ja vahendustegevus; juriidilised-, majandus- ja finantskonsultatsioonid; transporditeenused; toitlustamine; kinnisvaratehingud.

Info firma ja kasumite kohta puudub. Krediidiinfo raportites võivad finantsnäitajad puududa, kui ettevõte on asutatud vastaval aruandlusperioodil või kui ettevõte ei ole aastaaruannet Äriregistrile esitanud. 1997 ja 1998 a näitajad võivad puududa, kui ettevõtte käive ei ületanud aruandlusperioodi jooksul 1 miljonit krooni.

Keskkriminaalpolitsei asedirektor Kesti Jundas ütles täna, et politseil ei ole praegu sellist informatsiooni, mida saaks avalikkusega jagada.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing