Viru hotelli eksdirektor sai jõujaamade ja kaugkütte ühingu juhiks

19. märts 2001, 10:10

Reedesel Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingu (EJKÜ) juhatuse koosolekul valiti uueks juhatuse esimeheks Toomas Niinemäe, kes praegu töötab ASi Kohtla-Järve Soojus juhatuse esimehena, kuid on juhtinud varem Viru ja PalaceŽi hotelle.

Niinemäe valiti EJKÜ esimeheks seitsme kandidaadi hulgast.

EJKÜ juhatuse aseesimeheks valiti ASi Rakvere Soojus direktor Sven Trofimov, kes oli ühingu senine esimees. 7. märtsil Pärnus peetud EJKÜ korralisel üldkoosolekul oli valitud ka ühingu uus juhatus.

Niinemäe sõnul näeb ta enda ülesandena EJKÜ sõnumi kuuldavamaks tegemist. ?Üks ühiseid teemasid meie liikmete vahel on säilitada soojuse hinna 5% käibemaksumäär ka paariks lähemaks aastaks, sest praegu ei ole veel Eesti tarbijad valmis plaanitavat täismäära 18% maksma,? ütles Niinemäe.

Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingusse on koondunud energiamajanduse ettevõtted - jõujaamad, energiavõrgud, energeetiliste kütustega tegelejad, energia alal tegutsevad konsultandid, koolitusfirmad, projekteerijad jt. Tänaseks on liikmete arv tõusnud 47ni. See katab 80% Eesti soojaturust. EJKÜ asutati 28. septembril 1995.a.

Toomas Niinemäe töötas enne Kohtla-Järve Soojuse juhiks minekut Kristiine Kinnisvara juhatuse esimehena (1998-9), hotellide Viru (1996-8) ja Palace direktorina (1995-6) ning ASi Estravel juhatuse esimehena (1988-95)

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing