Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Vilba keeldub partei survel tagasi astuma

20. aprill 2001, 08:12

Reformierakonda kuuluv Tallinna abilinnapea Priit Vilba ei hooli oma erakonna juhatuse arvamusest, kes peab vajalikuks tema tagasiastumist, kirjutab Eesti Päevaleht.

Kuigi muudatused linnavalitsuse koosseisus pole erakonna keskjuhatuse, vaid Tallinna piirkonna otsustada, oli kolmapäeval koos olnud Reformierakonna juhatus üksmeelel, et surve alla sattunud ja usalduse kaotanud abilinnapea Priit Vilba peab ametist lahkuma. Vastavat otsust juhatus siiski ei teinud.

?Iga asi tuleb omal ajal. Reformierakonna juhatuse arutelu järel see küll ei toimu,? teatas Vilba eile. Tema sõnul võib tagasiastumine päevakorda tulla, kuid mitte niipea.

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liige Meelis Atonen märkis, et Vilba oleks pidanud tagasi astunud juba 2. veebruaril, kui tema lubaduste vastaselt tõusid Tallinnas piletite hinnad, aga uus piletimüügisüsteem ei rakendunud. ?Sellest peaks poliitikule piisama,? ütles Atonen.

?Kui sind laimuga üle valatakse ja selle tõttu langeb sinu usaldus, siis ma ei saa küll aru, miks peaksin tagasi astuma. Siis on ilmselt võimalus seda usaldusväärsust sellesama kollase ajakirjanduse kaudu ka tõsta,? leidis abilinnapea.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing