Eesti Telefon püüab uute hindadega turuosa päästa

02. mai 2001, 08:11

Eesti Telefon püüab turuosa kahanemist peatada, vähendades 1. juunist rahvusvaheliste kaugekõnede ja EMT mobiilivõrku helistamise hindasid ning pakkudes riigisiseste kõnede sooduspaketti, kirjutab Postimees.

Eesti Telefoni (ET) hinnalangus puudutab eeskätt neid inimesi ja firmasid, kes helistavad sageli kas välisriikidesse või EMT võrku.

ET juhatuse esimehe Valdo Kalmi sõnul paneb konkurents asjad paika. Ta ei soovinud kommenteerida Postimehe küsimust, kas ET võib peatselt kahandada riigisiseste kõnede hindu kõigile klientidele. ?Üks samm korraga,? märkis Kalm.

Konkurentide Unineti ja Tele2 esindajad kinnitasid esmaspäeval, et lasevad oma rahvusvaheliste kõnede hinnad samuti alla.

Tele2 avalike suhete juhi Inga Jagomäe kinnitusel on firma strateegiaks olla hinnaliider. ?Sellest me ei tagane - vaatame oma hinnad üle ja avaldame kolmapäeval uue hinnakirja,? teatas Jagomäe. Unineti teleteenuste direktori Ardi Aolaidi sõnul korrigeerib Uninet oma rahvusvaheliste kõnede hinnakirja veel sellel nädalal.

Aolaidi sõnul on Eesti Telefon kaotanud 30 protsenti turuosast oma võrgu vahendusel tehtavate rahvusvaheliste kõnede osas. Aolaidi hinnangul on uute operaatorite turuosade kasv toimunud ET jaoks prognoositust kiiremini. ?Kui mujal maailmas võtavad asjad aega aastaid, siis Eestis toimuvad need arengud kuude jooksul,? lausus ta.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing