Mõõdukate presidendikandidaat Andres Tarand

18. mai 2001, 13:01

Rahvaerakonna Mõõdukad homne üldkogu kinnitab erakonna presidendikandidaadi, valib esimehe, aseesimehed ja juhatuse ning võtab vastu erakonna uue programmi.

Rahvusraamatukogu suurde saali kogunevad delegaadid kinnitavad Mõõdukate presidendikandidaadi, kelleks erakonna piirkonnad on üksmeelselt esitanud erakonna esimehe Andres Tarandi.

?Vähetõenäoline, et üldkogul võetaks tõsise arutuse alla ka mõni teine kandidatuur,? ütles Mõõdukate meediakoordinaator Olari Koppel. ?Erakond on kindlal veendumusel, et just Tarand suudab tõsta Eesti riigi ja rahva kasu kõrgemale päevapoliitilistest kemplustest.?

Mõõdukate Tartu piirkond tegi ettepaneku presidendikandidaadiks kandideerida ka Riigikogu Mõõdukate fraktsiooni esimehele Marju Lauristinile, kuid Lauristin võttis oma kandidatuuri tagasi.

Mõõdukate esimehe kohale on osakonnad esitanud välisminister Toomas Hendrik Ilvese, sotsiaalminister Eiki Nestori, rahvastikuminister Katrin Saksa ja põllumajandusminister Ivari Padari kandidatuurid. Mõõdukate praegune esimees Tarand on teatanud, et ametliku presidendikandidaadi staatuses ta esimehe ametisse tagasi ei kandideeri.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing