Reede 24. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Vargad viisid kauplusest korjanduskasti kaasa

24. juuli 2001, 09:26

Vargad purustasid pühapäeva öösel Pärnu Viiburi kaubahalli aknaklaasi ning varastasid poest korjanduskasti, millesse oli kogutud paljulapseliste perede toetusraha, kirjutab Pärnu Postimees.

Kella kolme ajal öösel teatas taksofirma Bristol dispet?er politseisse, et vargad viskasid sisse Viiburi kaupluse akna, haarasid kaasa poeaknal seisnud korjanduskarbi ning panid sellega Mai tänava Raeküla-poolsete majade vahele jooksu.

Pärnu politseiprefektuuri teabetalituse juhtivinspektor Kaja Kuke sõnade järgi sõitis politseipatrull kohe Mai tänava majade vahele kurjategijaid otsima, kuid kedagi kätte ei saadud.

Viiburi kaubahalli asejuhataja Elar Vister selgitas, et umbes veerandi ulatuses täidetud 60 sentimeetri pikkune, 30 sentimeetri laiune ja 30 sentimeetri kõrgune klaasist korjanduskast seisis purustatud akna laual.

Vister ei osanud öelda, kui palju raha varaste saagiks langes. ?Korjanduskastis oli nii Eesti münte ja paberraha kui välismaiseid rahatähti,? lausus ta. ?Eesti rahatähtedest olid suuremad 50kroonised.?

Varem pole Viiburi kaubahallist Visteri andmeil korjanduskaste varastatud.

Vister lisas, et kaupluses oli kodututele koertele raha kogumiseks väljapandud korjanduskastki, kuid seda vargad ei puutunud.

Vister märkis, et enam kaubahallis korjanduskaste aknalaudadele ei panda. ?Pole vaja ahvatlust tekitada,? sõnas ta.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing