Tubakafirma rikkus omaenda loosimisreegleid

03. august 2001, 13:16

West-sigarette importiv firma rikkus oma tehtud loosimisreegelid, loosides auhinnad välja enne reeglites kirjutatut, kirjutab uudisteportaal Mega.ee.

Sigarette West importiv firma TRC Tubaka AS loosis aktiivsete Westi suitsetajate vahel välja mitmeid auhindu, muuhulgas Mercedes-Benz A-klassi sõiduauto. Loosimisel osalemiseks tuli firmale saata viis sigaretipaki kaant ning osalemiskupong. Viimase loosimise kuupäevaks kirjutas West oma reeglitesse 2. august 2001.

Eilses, 2. augusti Eesti Ekspressis olid võitjate nimed aga juba olemas, ning kuna leht läks trükki hiljemalt kolmapäeva ehk 1. augusti õhtul, pidid auhinnad olema välja loositud varem.

Westi tehase esindaja Eestis Urmas Nigula ütles MEGA-le, et tegelikult loositi auhinnad välja tõesti 1. augustil, kuid ta ei tahtnud tunnistada, et firma eksis reeglite vastu. ?Loosisime eelmisel õhtul ära, kuid kuna viimane postituskuupäev oli 27. juuli, siis oli viis päeva aega kupongidel kohale jõuda,? sõnas Nigula. Ta lisas, et reeglites oli valesti tõlgendatud tegelikku asjade käiku.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing