Teisipäev 25. oktoober 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Advokaat Mart Sikuti saatus jäi lahtiseks

08. august 2001, 09:15

Eile vandeadvokaat Mart Sikuti võimalikku kutse-eetika rikkumist käsitlenud Eesti Advokatuuri juhatus leidis, et juhtunu asjaolud vajavad täiendavat kontrollimist ja tarvis on tutvuda liiklusavarii sooritanud Ants Pajumägi suhtes algatatud kriminaalasja materjalidega, kirjutab Postimees.

Advokatuuri kantsler Rein Kiviloo sai volituse kanda juhatusele võimalikult kiiresti ette nendest asjaoludest, mida kriminaalasja materjalidest on võimalik saada, ütles advokatuuri esimees Üllar Talviste.

Talviste sõnul on tegemist väga pikantse küsimusega. ?Selles mõttes, et juhatusel on tarvilik teada, mida asjaomased isikud on kriminaalmenetluse jooksul avaldanud,? mainis ta.

Advokaat viitas asjaolule, et ütluse andjaid hoiatatakse valeütluste andmise eest.

Juhatuse hinnangul on justiitsministrit asendavalt siseminister Tarmo Looduselt saadud teave suhteliselt ebapiisav. ?Kolleeg Sikut eitab toimunut sellises valguses, nagu seda on mõneti ka ajakirjanduses valgustatud,? märkis Talviste.

Peale selle laekus eilseks juhatuse istungiks Sikuti kliendilt täiendav avaldus, milles eitatakse Sikuti osalemist vereproovi võimalikus võltsimises. ?Seetõttu pidasime vajalikuks kontrollida asjaolusid täiendavalt, ja me teeme seda suhteliselt kiiresti,? nentis Talviste.


Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing