Ilves pakkus majandusministriks Henrik Hololei

02. oktoober 2001, 17:30

Rahvaerakonna Mõõdukad esimees Toomas Hendrik Ilvese tegi täna Mõõdukate kantseleis avalduse, milles soovitas uueks majandusministriks Rahvaerakonna Mõõdukad liiget, senist riigikantselei eurointegratsioonibüroo juhti Henrik Hololeid, kirjutab EPL Online.

Ilves ütles, et on erakonna esimehena vestelnud viie-kuue võimaliku ministrikandidaadiga. 'Mul on hea meel, et meil on valikuvõimalus ja sisemist konkurentsi. See näitab, et erakonnal on potentsiaali. Võimalike kandidaatide seas oli nii Riigikogu liikmeid kui ka erakonda kuuluvaid omavalitsusjuhte,' ütles Ilves.

'Siiski tõusis omavahelistes aruteludes üha tugevamalt esile riigikantselei eurointegratsiooni büroo juhi Henrik Hololei nimi,' sõnas Ilves.
Rahvaerakonda Mõõdukad aastaid kuulunud Hololei on lõpetanud Tallinna tehnikaülikooli ökonomistina ja õppinud politoloogiat ja rahvusvahelist majandust Aarhusi ülikoolis Taanis.

Hololei palus Ilveselt täna hommikul paar päeva mõtlemisaega. 'Leppisime kokku, et oma vastuse annab ta hiljemalt neljapäeval enne erakonna juhatuse koosolekut, kus ministrikandidaat lõplikult kinnitatakse,' rääkis Ilves.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing