Reede 24. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Pro Kapitali juht: börsi noored juhid ei anna omale aru

Inno Tähismaa 24. oktoober 2001, 15:18

Tallinna börsi noored juhid ei anna omale aru, millise karuteene nad õiguskeskkonna arengule tegid, kommenteeris AS Pro Kapital Grupp juhatuse esimees Luca Milani börsi otsust mitte tasuda poolt börsi vahekohtu tasust.

Milani ütles oma esindaja vahendusel, et kui börsi vahekohtu nõukogu tegi pooltele ettepaneku kanda vaidlusega seotud kulud võrdselt, siis oleks võinud arvata, et börsi tegevjuhtkond kasutab võimalust näitamaks avalikkusele, et seisab selles küsimuses kõrgemal emotsioonidest ja võtab ettepaneku vastu. 'Fakt, et börs ei võtnud vahekohtu nõukogu ettepanekut kuulda ega arvestanud analoogsetes vaidlustes väljakujunenud tavaga, annab väga halva signaali kõigile edaspidistele arbitraa?ivaidlustele,? ütles ta.

'Pro Kapital Grupp maksab börsi eest selle 155 000 krooni ja kaitseb oma õigusi börsi vahekohtu nõukogus, kuid varem või hiljem seisab mõni Eesti ettevõte pretsedenditu olukorra ees, kus pole võimalik oma huve lihtsalt kaitsta', märkis Milani.

Luca Milani sõnul on Pro Kapital Grupi ja börsi vaidlus mitmeid pretsedente loov kuna börs on toimetanud enda loodud reeglite piiri peal ja aeg peab näitama, kas Tallinna börsil on õiguste kõrval ka kohustused.

Börsil oli reglemendi järgi õigus maksta pool vahekohtu summast, aga ka sellest keelduda.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing