Viljandi linnapea juhib uut poliitilist ühendust

02. november 2001, 08:17

Viljandi linnapea Peep Aru sai kolmapäeval sotsiaaldemokraatliku poliitilise ühenduse Mõistuse ja Südamega volikogu esimeheks, kirjutab Sakala.

'See on ühiskondlik töö, mis mulle väga palju kohustusi juurde ei too,' lausus praegu Koonderakonda kuuluv Peep Aru. 'Meil tuleb koos käia poole aasta jooksul vähemalt üks kord. Ühenduse arendamisega tegeleb peamiselt juhatus, mida juhib Mart Siimann.'

Poliitiline ühendus Mõistuse ja Südamega on praegu mittetulundusühing ning volikogu täidab seal üldkoosoleku ülesandeid. Lisaks Arule kuulub Viljandimaalt ühenduse volikogusse veel Karksi vallavanem Piret Koorep ja Ugala projektijuht Kalvi Kants.

Peep Aru väitel ei tähenda tema volikogu esimeheks valimine seda, et Viljandimaa oleks uue poliitilise jõu kõige tugevam piirkond. 'Meie eesmärk on tutvustada oma põhimõtteid ja selleks on ühendus kaasanud tegevusse eri maakondades elavaid inimesi,' selgitas ta.

Mõistuse ja Südamega juhatuses on võetud suund luua selle poliitilise ühenduse põhjal riigikogu valimisteks uus sotsiaaldemokraatliku kallakuga erakond.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing