Täna saab registreeruda esimese isikutunnistuse omanikuks

26. november 2001, 09:18

Kodakondsus- ja Migratsiooniameti uuel infoleheküljel www.pass.ee saab täna kell 12-16 registreeruda isikutunnistuse taotlejaks.

Täna, kodanikupäeval, kell 12.00-16.00 on võimalus kõigil, kes sooviksid olla üheks esimestest isikutunnistuse omanikest, ennast interneti kaudu selleks kirja panna leheküljel www.pass.ee. Tänasest avatud Kodakondsus- ja Migratsiooniameti (KMA) uus infolehekülg www.pass.ee sisaldab tutvustavat infot uute isikut tõendavate dokumentide, järgmisest aastast kehtima hakkava isikutunnistuse ja Eesti kodaniku passi kohta.

Kõigil, kes soovivad isikutunnistuse esimeste hulgas kätte saada, on samas võimalus täna kell 12.00-16.00 sisestada vastavasse aknasse oma isikuandmed ja need seejärel KMAle saata. Registreerunud isikutega võtab KMA personaalselt ühendust ning teavitab neid, kuidas toimida edasi - milliseid dokumente on tarvis ametile esitada ja kuidas seda teha.

Jaanuarikuu kestel antakse registreerunutele isikutunnistused üle isikutunnistuse valmistaja, Shveitsi firma TRÜB AG ning KMA poolt korraldatavatel presentatsioonidel Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Üritustel räägitakse isikutunnistusest põhjalikumalt ja tutvustatakse selle kasutusvõimalusi.

Esimene presentatsioon toimub Tallinnas. Ühest asutusest on võimalik käesoleva kampaania korras saada isikutunnistus kuni 5 inimesel. Juhul, kui soovijate hulk ühest asutusest on suurem, võetakse asutusega KMA poolt eraldi ühendust, et isikutunnistuste väljastamises kokku leppida. Kodakondsus- ja Migratsiooniameti kliendiinfo telefon on 612 6979 ja kodulehekülg www.mig.ee

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing