Ülevaade tänastest ajalehtedest

16. veebruar 2004, 09:31

Eesti Päevaleht:

Tallinnas ja Tartus tuleval nädalal korraldatavale Eesti arstide värbamise üritusele oli eilseks end Kotka linna tervishoiuametis kirja pannud 110 arsti.

Venemaa Oktoobri raudtee kavatseb suurendada Eesti kaudu veetavate kaupade mahtu.

Rahvusvaheline hotelligigant Hilton sulgeb Stockholmi kõnekeskuse ning laiendab Tallinna kõnekeskust. Praegu töötab Tallinnas ligi 130 inimest, plaanis on värvata veel kuni 70 inimest, kel suus vähemalt kaks võõrkeelt.

Eesti Energia juhatuse esimees Gunnar Okk kinnitab, et elektri seekordse kallinemise järel ei arvesta Eesti Energia neli aastat uue hinnatõusuga.

Postimees:

Esialgu vaevaliselt käima läinud põllumaa arvele võtmine edeneb sellise hooga, et põllumajanduse registrite ja informatsiooni amet (PRIA) on sunnitud endale appi paluma taluliidud ning ka maaparandusbürood.

Eesti Posti juhatus vallandas reedel Tartu peapostkontori juhi Jaan Ojaste, ettevõtte juhatuse esimees Peeter Raudsepp heidab Ojastele ette tervet rida juhtimisvigu ning tegematajätmisi.

Tallinna linnavalitsus võib taganeda täna osaliselt või täies mahus Falckiga sõlmitud parkimislepingutest ja otsustada parkimiskontroll üle anda munitsipaalpolitseile.

Matmiskohtade nappuses vaevlev Tallinn on sattunud uue kalmistu rajamisel ummikseisu, sest Saku vald pakub varem kokku lepitud maatüki asemel välja riigimaa, mida aga kaitseministeerium kasutab sõjaliseks väljaõppeks.

SL Õhtuleht:

Ühispangas on algatatud sisejuurdlus, et selgitada, kuidas ja miks rikkus nende eeskujulik töötaja reegleid ning võttis vastu kogumispensioni liitumisankeedi, millel oli ühe inimese nimi ja isikukood, aga teise allkiri.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing