Tele2, Eniro ja Synchrodat alustasid koostööd

Liis Kängsepp 10. mai 2004, 11:13

Infomeedia firma Eniro ja internetiportaal Everyday alustasid pikaajalist koostööd kontaktinfo linkide avaldamisel internetiportaali artiklites.

Teostamiseks kasutatakse firma Synchrodat tehnoloogilist lahendust.

Uus lahendus võimaldab sünkroonselt muuta Everyday portaali artiklites sobivad märksõnad linkideks, mis viivad kasutajad eniro.ee veebilehele vastava märksõnaga seotud firma kontaktide juurde. Eniro Eesti ASi juhatuse esimehe Peeter Alliku sõnul väärtustab turule toodav lahendus eelkõige eniro.ee veebikeskkonnas esitletud firmade kontakte ning juhib nende firmadeni uusi potentsiaalseid kliente.

Eesti firma OÜ Synchrodat poolt patenteeritud tarkvaralahendus töötleb firma juhi David Cauthery sõnul läbi kõik tekstis ilmuvad sõnad ning lisab automaatselt märksõnadele juurde lingid, mis viivad kasutajad kontaktinfo andmebaasis konkreetse märksõnaga seotud firmade kontaktide juurde ehk funktsionaalselt on tegu erinevate andmebaaside sünkroniseerimisega.

Eniro Eesti kuulub rahvusvahelisse kontserni Eniro AB, mis tegutseb kokku 18 riigis ja pakub andmebaasiteenust veel viiel maal. Kontserni käive oli 2003. aastal üle 8 miljardi krooni ja kasum üle 2 miljardi krooni.

Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mis pakub teenuseid enam kui 24 miljonile inimesele 23 riigis. Tele2 kontsern osutab Eestis mobiiltelefoni-, telefoni-, interneti- ja kaabeltelevisiooniteenuseid enam kui 500 000 kliendile.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing