Linlastele osutatakse teenust uues teenindussaalis

05. juuli 2004, 12:41

Tallinna linnavalitsuse vana teenindussaali (Vabaduse väljak 7) remondiga seoses teenindatakse tänasest linlasi linnavalitsuse uues teenindussaalis.

Maa erastamise ja tagastamise, korteriomandi seadmise ja maa hinna küsimustes tuleb 26. juulini pöörduda Maa-ametisse (Vabaduse väljak 10) kodanike vastuvõtu aegadel esmaspäeval kell 14-18 ja neljapäeval kell 9-12, teatas Raepress.

Uues teenindussaalis asuvad ettevõtlusameti reklaamimaksuhaldurid ja ettevõtja infopunkt. Teenindussaalis on samuti Säästva Arengu Planeerimise Amet (planeeringud, projekteerimistingimused, ehitus- ja kasutusload, infrastruktuur) infopunkt. Uues teenindussaalis müüakse ID-pileteid sõiduks Tallinna ühistranspordis.

Teenindussaalis saab teavet ja konsultatsiooni sotsiaal- ja eluasemeküsimustes, infot kommunaalmajanduse ja linnavara kohta ning vormistada avalike ürituste lubasid ja registreerida avalikke koosolekuid. Teenindussaalis võetakse vastu spordiehitiste vastavustunnistuste, spordiehitiste ja -tegevuse ning lastelaagrite toetuste taotlusi. Samuti võetakse vastu taotlusi mittetulundustegevuse toetuseks ja elamu välisviimistluspassi saamiseks. Samuti on teenindussaalis ettevõtlusameti tarbija infopunkt.
Teenindussaal on linlastele avatud esmaspäeviti 8.15-18.00, teisipäevast neljapäevani 8.15-17.00 ja reedeti 8.15-14.00.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing