Spordiehitiste omanikud ja valdajad saavad Tallinnalt toetust küsida

08. september 2004, 09:47

Tallinna spordi- ja noorsooamet võtab kuni 15. septembrini vastu selle aasta kohta spordiehitiste omanikele ja valdajatele eraldatava toetuse taotlusi.

Spordi- ja noorsooameti juhataja Jaak Raie sõnul hakkas Tallinn spordiehitiste omanikke ja valdajaid toetame eelmisel aastal. 'Linnal jääb tänase seisuga vajaka noorte sportimiskohtadest, sestap toetame eraspordibaaside pidajaid, et nad võtaksid endale üürilisteks nn pearaha saajaid,'ütles Raie. 'See annab võimaluse avardada Tallinna laste ja noorte sportimisvõimalusi.' Toetuse arvelt on eraspordibaasid kohustatud vähendama rendihinda pearaha saavatele spordiklubidele, teatas Raepress.

Taotluse kohustuslikud lisad on äriregistri või mittetulundusühingute ja sihtasutuste registri registrikaardi koopia (mitte vanem kui üks kuu), tõend maksuametist maksuvõlgnevuste puudumise kohta, eelmise majandusaasta bilanss ja kasumiaruanne, ehitise vastavustunnistuse koopia, ehitise omandit või valdust tõendava dokumendi koopia ning juhatuse või volitatud isiku kinnitus selle kohta, et taotleja vara ei ole sekvesteeritud ehk tema suhtes ei ole algatatud likvideerimismenetlust ega tehtud pankrotiotsust.

Tallinn toetab sel aastal spordiehitiste omanikke ja valdajaid kokku 7,3 miljoni krooniga.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing