Eesti Olümpiakomitee alustas täna uue interneti kiirloterii müüki

14. detsember 2004, 13:27

Täna alustas AS Spordiennustus oma interneti keskkonnas Eesti Olümpiakomitee uue loterii Spordiloos müüki.

Spordiloos toob Eesti loteriiturule uue põlvkonna loterii ? interneti keskkonna kiirloterii. Eesti Olümpiakomitee presidendi Mart Siimanni sõnul loodi koostöös AS Spordiennustusega uus projekt spordi toetamiseks. ?Spordiloos on üks täiendav hea võimalus spordi propageerimiseks, kuid lisaks ka allikas spordi finantseerimisel? sõnad Siimann.

AS Spordiennustuse juhatuse liikme Sven Kolga sõnul on tal hea meel pakkuda loteriisõpradele uut innovaatilist toodet. ?Loodame, et paberkandjal loteriipiletite kraapimisega harjunud eestlased võtavad kiiresti omaks ka muusikameloodia saatel kraapimise internetilehel?, ütles Kolga.

Uue loterii tiraa?iks on pool miljonit piletit ja ühe pileti hinnaks 10 krooni. Võidufondiks on 63,5% ja võidab iga kolmas pilet.

Kahel mänguväljal on suurimateks võitudeks viis 100 000 kroonist võitu.

Lisaks saab kahelt mänguväljalt võidetud väiksemaid võite duubeldada, mis annab mängijatele uue atraktiivse mänguvõimaluse.

Mängimiseks tuleb soovijal end registreerida Spordiennustuse koduleheküljel, www.spordiennustus.ee . Kui ennustusmängus osalemine on lubatud alates 21-st eluaastast, siis loteriides saavad kaasa lüüa kõik olenemata vanusest, kellel on Eesti isikukood ja arve Eesti suuremates pankades.

Loteriide kodulehekülg on avatud 24 tundi ööpäevas.

Uue loterii käibest maksab Eesti Olümpiakomitee 18% hasartmängumaksu, millest osa läheb, vastavalt seadusele spordi toetuseks. Korraldajale jäävast loteriitulust toetab Eesti Olümpiakomitee erinevaid spordiprojekte.

Internetikeskne kiirloterii Spordiloos valmis koostöös AS Spordiennustuse ja Ahvenamaa omavalitsusfirmaga PAF, kellel on internetikeskse mängukeskkonna ja toodete väljatöötamisel ning turustamisel mitmeaastane kogemus.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing