Kolmapäev 7. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

EPL: Jõhvi rajatavat Viru vanglat tahab ehitada neli firmat

18. aprill 2006, 07:26

Jõhvi rajatava Viru vangla ehitamise peatöövõtja leidmiseks välja kuulutatud rahvusvahelisele riigihankele laekus neli pakkumist.

Kõik pakkumised ületasid projekteerimisehitustööde eeldatava maksumuse, kirjutab Eesti Päevaleht.

Riigi Kinnisvara ASi kommunikatsiooni- ja turundusjuht Madis Idnurm ütles, et kuna esitatud pakkumised on mahukad, võtab hindamiskomisjonil materjalide läbivaatamine ja hindamine aega.

Eelmisel aastal alanud riigihanke konkurss jooksis vahepeal ummikusse, muutusid ka riigihanke tingimused. Kui eelmisel aastal välja kuulutud ja tänavu jaanuaris läbikukkunuks tunnistatud riigihankes oli nõue, et pakkuja viimase kolme aasta käive peab ületama 1,8 miljardit krooni, siis nüüd osalejatele käibepiirangud puuduvad.

Ligi neljandiku võrra kerkis ka riigihanke eeldatav maksumus. Eelmise aasta juunis välja kuulutatud hanke eeldatavaks maksumuseks oli RKAS arvestanud kuni 555 miljonit krooni, nüüd on ehitustööde eeldatavaks maksumuseks koos käibemaksuga 507–708 miljonit krooni. Kui eelmisel riigihankel tuli osalejatel teha pakkumine vangla eelprojekti põhjal, siis uus hange võimaldab seda teha põhiprojekti alusel.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing