Kolmapäev 26. oktoober 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

PRIA jagab toetust maapiirkondades koostöö arendamiseks

25. august 2006, 11:51

Esmaspäevast, 28. augustist kuni 22. septembrini ootab PRIA keskus kohalikke tegevusgruppe riikliku arengukava meetme 3.6 raames LEADERi toetust taotlema.

Jagamisele mineva toetuse suurus on 28,8 miljonit krooni.

Toetuse eesmärgiks on edendada elu maapiirkonnas kohaliku koostöö kaudu ning toetada kohalikke tegevusgruppe selleks vajalike teadmiste saamisel. Toetuse saajaks on kohalik tegevusgrupp - ettevõtjaid, kodanikeühendusi ja kohalikke omavalitsusi ühendav piirkondlik mittetulundusühing.

Toetatakse tegevusgrupi arendamist, tegevuspiirkonna arengustrateegia väljatöötamist ning maaelu arengu alast riigisisest ja rahvusvahelist koostööd. Toetust antakse kuni 2 miljonit krooni ühe tegevusgrupi kohta.

Kuni kolme tegevusgrupi puhul toetatakse ka tegevusgrupi strateegias toodud tegevuste elluviimist ja neil tegevusgruppidel on võimalik saada toetust kuni 5,6 miljonit krooni.

PRIA kontrollib vastuvõetud taotluste nõuetekohasust ja neis esitatud andmete õigsust. Põllumajandusministri poolt moodustatud komisjon hindab nõuetele vastavad taotlused ning teeb neist paremusjärjestuse. Taotlused vaadatakse läbi ja toetus määratakse käesoleva aasta lõpuks. Täpsemat infot saab veebilehelt <http://www.pria.ee>.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing