Uudised

ÄP 02. veebruar 2007, 00:00

"Sel aastal me ei pidanudki messi müüma, eksponendid tulid ise," rõõmustas Touresti korraldava Eesti Turismifirmade Liidu tegevjuht Kersti Kont.

Osalejaid on 350 ringis ja see arv on viimastel aastatel samal tasemel püsinud. "Selle aasta eripäraks on kindlasti, et messi eripakkumistega on kohal kõik Eesti suuremad reisikorraldajad," lisas Kont. Messipinda on Eesti Näituste C-hallis müüdud üle 2400 m2, millest 1000 m2 võtab enda alla EASi turismiarenduskeskus koos piirkondlike turismiinfokeskuste ja ettevõtjatega üle Eesti. Eksponente jätkub ka messikeskuse esisele õuealale. Minimaalne summa, millega turismimessil osaleja arvestama peab, on 13 500 krooni. Kokku on turismiameti, saatkonna või ettevõttega esindatud 27 riiki. Külastajaid oodatakse üle 15 500.

13. märtsil toimub Helsingi messikeskuses messiturunduse seminar. Seminari programmis on kõik messi etapid: eesmärgid, ettevalmistamine, loov ja aktiivne teostus ning tulemuste analüüs. Lisaks teadmistele saab mõtteid vahetada teiste eksponentidega. Seminar maksab 360 eurot + käibemaks.

Tegemist on esimese sisustus- ja koduteemalise ettevõtmisega Ida-Virumaal. Korraldaja Eesti Expo eesmärgiks on viia temaatilised messid klientidele lähemale. Narva spordikeskuses toimuval messil osaleb 55 eksponenti, kes tutvustavad uudiseid sisekujunduse, sisekujundusmaterjalide ja aianduse vallas.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing