Eesti Päevaleht saab uue peatoimetaja

Anne Oja 08. aprill 2011, 00:00

Eesti Päevalehe ASi nõukogu on otsustanud määrata eilsest lehe peatoimetajaks ja juhatuse liikmeks Vallo Toometi, teatas lehte väljaandev Ekspress Grupp börsile.

"Koostöös Vallo Toometiga soovime leida parima tee Eesti Päevalehe edasiseks arenguks Ekspress Grupi täisväärtusliku liikmena," teatas ettevõte.

Ajalehe senine peatoimetaja ning juhatuse liige Lea Larin kutsutakse ametist tagasi.

"See oli mõnes mõttes ootamatu," vastas Toomet Äripäeva küsimusele, kas suure üleriigilise päevalehe peatoimetaja kohale asumine tuli ootamatuna.

"Üsna palju rääkisin ka Hans H. Luigega plaanidest uuel kohal," sõnas Toomet eelseisvate muudatuste kohta ja lisas, et need puudutavad toimetuse igapäevatööd. Töötajate arvu Toometil kokku tõmmata ei tule.

Ekspress Grupi juht Gunnar Kobin ütles, et suurima muutusena on oodata Ekspress Grupi nelja brändi ehk Eesti Ekspressi, Maalehe, Eesti Päevalehe ja Delfi suuremat koostööd ajakirjandusliku materjali tootmisel. "Nende brändide sisuga varustamisega on seotud üle 150 talendika ajakirjaniku ning meie soov on seda sisutootmise võimekust maksimaalselt ära kasutada," ütles Kobin.

Toometi ülesanne selles protsessis on juhtida Eesti Päevalehe kui toote sisu tootmist, lisas ta.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 18:51
Otsi:

Ava täpsem otsing