Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

ETA ei ole Koonderakonna pressiteenistus

06. veebruar 1998, 00:00

Tähelepanuvääriva hoo ja kõiketeadmisega kinnitas 4. veebruari Äripäev oma repliigis, et ETA on Koonderakonna aeglane, tendentslik ja kahjumiga töötav pressiteenistus.

ETA on klassikaline infoagentuur, kelle töö on toota uudiseid meediaväljaannetele nii Eestis kui ka välismaal. Süüdistusi asjade ühepoolses valgustamises pole ETA-le viimasel kahel aastal esitanud keegi meie tarbijatest. ETA tänane juhtkond ei tea nimetada ühtki juhtumit, kus kas valitsus või mõni muu riiklik institutsioon oleks püüdnud määrata agentuuri uudiste sisu. ETA nimetamine Koonderakonna hääletoruks näitab lihtsalt seda, et repliigi anonüümsel autoril polnud muid argumente meie agentuuri mustamiseks. Kellele ETA mahategemine tänases Eestis vajalik on, seda pole konkurentsiolukorda silmas pidades raske arvata.

Äripäev nimetas oma repliigis tõendeid esitamata uudisteagentuuri ETA ühe erakonna häälekandjaks. Pean seda meil töötavate sõltumatute ajakirjanike, kaasa arvatud iseenda, solvamiseks. Sellest lähtuvalt kaalun olemasolevaid võimalusi minu kui ajakirjaniku au ja väärikuse kaitseks avaliku laimu eest Äripäevas.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. November 2011, 18:10
Otsi:

Ava täpsem otsing