Lastele videolevist kaks uut multifilmi

ÄP 16. jaanuar 2004, 00:00

Pardilugude seeriast tuli ?Kadunud lambi aare?, mis on pardipoiste esimene täispikk film.

?Võtame vana aardekaardi ja lisame lõkse täis püramiidi. Maitsestame kulla, kalliskivide ja võlulambiga. Segame hulka veel ühe kurja võluri. Mis me kokku saame? Kadunud lambi aarde otsijad!? on kirjas filmi iseloomustuses. See on hoogne seiklus, mis viib onu Roberti ja pardipoisid Kolli Baba kadunud aaret otsima. Aga kuri Merlock hoiab neil vargsi silma peal. Merlock ihkab saada võlulampi, mis täidab kõik tema soovid. Kurjad soovid...

?Kadunud lambi aare? on põrutav seiklus, mis algab hädamaandumisega Egiptusesse ja lõpeb põneva võitlusega Merlocki nõiutud lossis.

Disney klassikaline multifilm ?Pennitu ja muretu? valmis juba 1947. aastal, aga alles nüüd on see jõudnud vaatajateni ka DVD ja video vahendusel. Teejuhiks on isand Kilk, kes rõõmustab väikesi vaatajaid kahe joonisfilmiga.

Esimese loo peategelaseks on tsirkusekaru Bongo. Ta on tõeline täht, kes oskab žongleerida, köiel kõndida ja hingematvaid akrobaatikatrikke teha. Aga kõige rohkem tahaks Bongo elada vabana teiste karude seas. Elu looduses ei saa ju nii osavale sellile kuigi raske olla.

Järgmises seikluses lähevad Donald, Miki ja Kupi tigedat hiiglast püüdma. Ainsaks relvaks on neil paar võluuba.

Disney põnev ja fantaasiaküllane seiklus põhineb vanal muinasjutul ?Jack ja oavars?.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:23
Otsi:

Ava täpsem otsing