Veskimetsas suvehooaja suurim rahvusvaheline ratsavõistlus

Luulea Lääne 09. juuli 2004, 00:00

Eesti koondise konkurentideks on kõrgetasemelised Saksa, Taani, Norra, Poola, Läti, Leedu ja Soome koondised. Individuaalvõistlustel lööb teiste seas kaasa ka Ukraina võistleja.

Takistussõidu Rahvuste Karika liiga on maailma vanimaid ja väärikamaid meeskondliku takistussõidu võistlussarju, mida korraldatakse alates 1909. aastast. Eestis toimub Rahvuste Karikas esmakordselt.

Kõigil kolmel päeval on kavas palju lõbusaid ja kaasakiskuvaid esitlusi hobustel ja ponidel. Reedel on võimalik kaasa elada Harju Noorte Puhkpilliorkestri showle ja Eestis veel väga haruldasele daamisadulaga ratsutamisele. Meelelahutuslike vahepalade eest kannavad laupäeval hoolt Ivo Linna ja Antti Kammiste hobu- ja ratsutamisteemalise laulupopurriiga, kus saavad kaasa laulda ka pealtvaatajad. Samal päeval on võimalik kaasa elada muruniidukite võidukihutamisele ja ponikadrillile. Just sellel päeval toimub meeskondlik Rahvuste Karika sõit.

Pühapäeval esineb laste seas populaarne ansambel Ice Cream ning kihutavad hoburakendid.

Avatud on mitmekülgne lasteala, kohal on ka toitlustus ning mitmed erinevad müügiboksid.

Võistluspäevad algavad reedel kell 12.00 ja laupäeval ning pühapäeval kell 10.00. Päeva ja kolme päeva üksik- ning perepiletid on müügil Piletilevi ja Piletipunkti müügikohtades.

Eesti Ratsaspordi Liit kutsub kõiki nädalavahetusel sportlikku ja tervistavat meelelahutust nautima.

Lisainfo: www.veskimetsa.ee

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:25
Otsi:

Ava täpsem otsing