Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kasulikud lingid

ÄP 31. august 2004, 00:00

www.post.ee

Eesti Post on uuendanud oma kodulehekülge. Lisaks teenuste tutvustustele leiab sealt postiteenuse kasutamisel vajalikku teavet ? näiteks adresseerimise nõuded; nimekiri asjadest, mida on keelatud posti teel saata; saadetise väljastamisel esitatavad dokumendid; postisaadetiste hoiutähtajad. Lisaks saab ülevaate saatja ja vastuvõtja õigustest postiteenuse kasutamisel.

Veel leiab lehelt viited välisriikide postiadministratsioonide kodulehekülgedele. Info on eesti keeles ning kõigile ligipääsuks tasuta.

Äripäev

www.logisticsonline.com

Otsid parimaid andmekogumise seadmeid? Ei saa aru pikaajalisest koostööst logistikas? Otsid tarneahela kujundamiseks rohkem infot? On vaja saada ülevaadet tarneahela osapooltest? Lehekülg lubab neile ja paljudele teistele küsimustele vastuse anda. Tegemist on logistikaportaaliga, kust leiab uusimad logistikatooted ja -tehnoloogiad. Lisaks on lehel viidatud erinevatele logistikateemalistele artiklitele veebiruumis.

Huvilised saavad tellida tasuta uudiskirju ning logistikaajakirju, viimased on erinevatel teemadel ? kaubandusest inimeste juhtimiseni logistikaäris.

Allalaadimiseks leiab lehelt veokite ning veokijuhtide tööaja planeerimise tarkvara.

Info on lehel inglise keeles ning ligipääs üldjuhul tasuta.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 14:41
Otsi:

Ava täpsem otsing