Puhkepäeva turismiuudised

Indrek Kald 17. veebruar 2006, 00:00

Turismimessi Tourest raames pakutakse mitmeid lennupiletite soodushindu. Näiteks saab Finnairiga Tallinnast New Yorki ja tagasi 5650 kr eest, pilet Delhisse ja Šanghaisse maksab 7400 kr, Hongkongi 8600 kr. Nimetatud linnadesse saab veidi rohkem kui 20 000 kr eest lennata ka äriklassis. Eri sihtkohtadel on erinevad kehtivusajad, Delhisse hakkab Finnair lendama novembris. Sooduspileteid müüakse veebruari lõpuni.

Lufthansa Touresti hindadest on soodne näiteks Mexico City 11 400 kr, Johannesburg 12 500 kr, Peking 11 600 kr. Lisaks on Lufthansa pakkumises mitmed sihtkohad Aafrikas, Aasias, Ameerikas ja Lähis-Idas.

Sama messi raames pakub Poola LOT häid hindu mitmesse Euroopa linna lendamiseks. Varssavisse pääseb 1750 krooni eest, teistesse Poola linnadesse vähem kui 2500 krooniga. LOT lendab Tallinna ja Varssavi vahet kord päevas. Väljalend Tallinnast on lubatud augusti lõpuni.

Tšehhide CSA messipakkumises on soodsaim sihtkoht Praha hinnaga 2250 kr. Piletid Barcelonasse, Rooma, Veneetsiasse, Zagrebisse jäävad alla 3000 krooni. Kohtade arv on väga piiratud ja piletite saamine eeldab reisijapoolset paindlikkust sõiduaegade osas, seisab Estraveli kodulehel. Piletid on lendamiseks aprilli lõpuni. Czech Airlines lendab Tallinna ja Praha vahet kümme korda nädalas.

Nädalavahetusel on Pirital Eesti Näituste kompleksis taas turismimess Tourest. Lisaks Eesti turismiga seotud ettevõtetele ja lähinaabritele on messil esindatud palju kaugemaid maid: Horvaatia, Küpros, Tšehhi, Saksamaa, Kreeka, Iisrael, Itaalia, Poola, Lõuna-Aafrika, Hispaania, Tuneesia, Türgi, Dubai, Ukraina.

Messi raames teevad turismifirmad mitmeid sooduspakkumisi, samuti loositakse välja hulgaliselt auhindu. Oksjonitel pannakse müüki Torino taliolümpiaga seotud esemeid, lennu- ja laevareise, pileteid veekeskustesse jms. Lisaks loosivad mitmed eksponendid välja erinevaid reise ja sooduskuponge.

Kõigil kolmel messipäeval pakutakse lastele B-hallis erinevaid meelelahutusvõimalusi - batuudid, ronimissein, joonistusvõistlus jms. Mess on täna ja homme avatud kl 10-18 (täna kuni kl 14 kutsetega), pühapäeval kl 10-16. Sissepääs Tourestile maksab 25 kr, perepilet 40 kr.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:37
Otsi:

Ava täpsem otsing