Neljapäev 23. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Tele2 ja Norby asusid koos ärikliente püüdma

Villy Paimets 23. märts 2006, 00:00

Erinevalt samale omanikule kuuluvate EMT ja Elioni ühispakkumisest saavad Tele2 ja Norby pakutava ühisteenuse tellijad kaks eraldi arvet, kuid kõnehinnad peaksid nn uustulnukate teatel nendega liitudes madalamad olema.

Tele2 äriklientuuri ja sisuteenuste direktor Andres Jõesaar rääkis eile, et nende käest saab osta lahenduse, kus Eestis, Lätis ja Leedus tegutseval ettevõttel on omavahelised lauatelefonikõned tasuta.

Norby Telecomi juhatuse esimehe Oleg Shvaikovsky sõnul on ettevõtte pakutavad omavahelised nn fikstelefonikõned tasuta kogu maailma piires.

Ühislahenduse pakkumiseks tehtud investeeringute suuruse jätsid pooled saladuseks, samuti ei olnud nad nõus avaldama täpsemaid rahalisi eesmärke. "Piisavalt kiiresti, et oleks mõlemale huvitav," kostis Jõesaar tasuvusaja kohta.

Elioni meediasuhete juht Ain Parmas ütles eile, et Elion ja EMT tõid juba paari aasta eest turule teenuse, mis seob ettevõtte mobiili- ja tavatelefoninumbrid ning mis on tavapärasest soodsama hinnaga.

"Tore, et ka teised telekommunikatsiooniettevõtted on liikumas samas suunas, kus EMT ja Elion on teerajajad," jätkas EMT juhatuse liige, teenindus- ja müügidirektor Indrek Randveer. "Traditsiooniliselt rõhub Tele2 säästuoperaatorina ka siin oma konkurentsieelisena madalale hinnale kvaliteedi asemel ja näib, et ka Norby on sama põhimõtte omaks võtnud."

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 15:51
Otsi:

Ava täpsem otsing