Pikk, aga lõbus nädalavahetus

Mikk Jürjens 19. mai 2006, 00:00

Reedest hakkab Coca-Cola Plazas jooksma noortekomöödia "Pikk nädalavahetus".

Eesti noored on juba aastaid olnud Hollywoodi seksikate komöödiate maiad, tõenäoliselt saadab edu ka Pat Holdeni lavastatud linateost.

Lugu räägib reklaamibüroos töötavast Ed Waxmanist, keda kehastab siinmailgi teleekraanile jõudnud sarjast "Roswell" Michaelina tuttav Brendan Fehr.

Noormees peab kõigest 48 tunniga välja mõtlema uue lööva kampaania, sest vastasel juhul ta vallandatakse. Tema naistemehest vennal Cooperil (Chris Klein, viimati siinsel ekraanil filmis "Me olime sõdurid") on aga hoopis teised plaanid, nimelt soov iga hinna eest väikevend kellegi voodisse aidata. Sihikule võetakse üksikemad, stripparid, leinavad modellid ja meeleheitel vanemad naised, aga kõik katsed kukuvad kolinal läbi. Ed jõuab juba leppida tõsiasjaga, et esmaspäevast on ta töötu ning et ta ei saa elus enam kunagi võimalust seksida. Siiski tekib Edil veel üks võimalus olukord päästa ja seda kõike meeletu nädalavahetuse jooksul.

Ameerikas on kriitikud linateose küllaltki kehvasti vastu võtnud, nimetades pooleteisttunnist filmi labaseks koopiaks viimaste aegade edukamatest ja parematest noortekomöödiatest nagu näiteks "Kuum pirukas", milles Cooperi osatäitja Chris Klein kaasa lõi. Siiski võib tõdeda, et praegu kinodes jooksvatest filmidest on "Pikk nädalavahetus" ainus, mis noortekomöödia eesmärgi omal jaol täidab. Kõik, kes loodavad ekraanil näha mõnusalt seksikaid ja humoorikaid olukordi, istugu pooleteiseks tunniks kinosaali ja andku oma hinnang.

Alla 14aastastele keelatud.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:39
Otsi:

Ava täpsem otsing