Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Minipumpla loob uusi võimalusi

Tiiu Kütson 02. oktoober 2006, 00:00

Sanitaartehnika vallas annab uue võimaluse minipumpla tooteseeria Grundfos Sololift+, mis on spetsiaalselt kavandatud reovee käitlemiseks eramutes. Minipumpla annab majaomanikele uued võimalused eluruumide projekteerimiseks - näiteks saab tualeti ehitada kohta, kus seda varem peeti mõeldamatuks, kuna see asus kanalisatsioonitorustikust madalamal või eraldi hooneosas, kus ei ole isevooluga kanalisatsioonitoru.

Minipumplaid kasutatakse üksiku vesikloseti, valamu, duši, bidee vms reovee ärapumpamiseks. Tualeti jaoks ette nähtud minipumpla on varustatud efektiivse purustisüsteemiga, mis hõlbustab jäätmete ärapumpamist. Minipumpla paigaldatakse WC-poti taha ja peenestatud reovesi pumbatakse eemale läbi DN 32 toru.

Minipumpla kasutamise korral puudub vajadus kulukate torutööde tellimiseks. Paigalduseks kasutatavad torud on väikese läbimõõduga ning kogu süsteemi paigaldustöid on kerge ise teostada.

Pumplad on automaatsed, töökindlad, vaiksed, hooldusvabad ega eralda halba lõhna. Minipumpla abil pumbatava reovee tõstekõrgus jääb tavaliselt 5 m piiresse.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:21
Otsi:

Ava täpsem otsing