Esmaspäev 5. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Algab konkurss 'Aasta betoonehitis 2006'

ÄP 11. oktoober 2006, 00:00

Eesti Betooniühing ja Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit kuulutavad täna välja järjekordse konkursi "Aasta betoonehitis 2006".

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit ja Eesti Betooniühing on kuuel aastal korraldanud aasta parimate betoonehitiste väljaselgitamise konkursi.

Konkursi eesmärgiks on leida ja esile tõsta ehitisi, mille nägusus ning efektiivne ja ökonoomne teostus demonstreerivad betooni kui materjali eeliseid ja võimalusi. Konkursi korraldab Eesti Betooniühing koos Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liiduga.

Esitada võib ehitisi (hooneid ja rajatisi), mis antakse tellijale üle 2006. aasta jooksul. Need ehitised ei tohi olla samale konkursile varem esitatud. Esitada võib ka konstruktsioone ja menetlusi.

Võidab objekt või menetlus, kus oluline panus on olnud Eestis registreeritud ettevõtjate tööl ja Eestist tarnitud betoonmaterjalidel. Võidutöö valimisel arvestatakse ka objekti projekteerimise ja ehitamise professionaalsust ja nõudlikkusastet, kvaliteeti ning uuenduslikkust.

Peaauhind kuulub võiduidee autorile - arhitektile. Äramärkimist leiavad võitnud objekti tellija, projekteerija, ehitaja ja betooni tarnija.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing