Kristiina Ojamaa varub ilu jaoks terve päeva

Liina Raudik 06. detsember 2006, 00:00

Sel päeval laseb ta endale teha näo- ja kehahoolduse, maniküüri ja pediküüri. Oma ilupäevade jooksul on Kristiina katsetanud mitmesuguseid massaaže, kuid kõige enam meeldib selline, mis ikka korralikult läbi võtab.

Ka on ta proovinud erinevaid näohooldusi, üheks väga heaks avastuseks on olnud efektimask. Kui kosmeetik seda esimesel korral prooviks vaid ühele näopoolele tegi, oli selle värskendav tulemus tõesti silmaga näha.

Igapäevaseks lõõgastumiseks käib Kristiina sageli vannis, talvel isegi kolm-neli korda nädalas: "Mul on selline oma nipp - lähen klaasi konjakiga vanni ning loen läbi kõik naisteajakirjad."

Juuksuris käib Kristiina umbes kord kolme nädala tagant, siis ta värvib juukseid ning laseb neid ka lõigata. Juuste eest hoolitsemisel on ta juba aastaid truu Tigi sarjale, kuid muus osas katsetab ta uusi asju sageli. "Juuksur teab, et ma olen valmis proovima uusi maske ja toone, ning seepärast ütleb ta mõnikord, et näe, mul on uus toon, nüüd kasutame," usaldab ta oma juuksurit.

Kõige enam on Kristiina nõus raha kulutama kõikvõimalikele kreemidele. Isegi ripsmekreemi on ta kasutanud.

Enim hindab ta selliseid, mis imenduvad kiiresti naha sisse. Üheks suureks lemmikuks on Biothermi tsitruseekstraktidega kreem.

Eri näokreeme proovib ta sageli ning ostab neid tavaliselt komplektis näopuhastusvahendiga. Hiljuti ostis ta Elizabeth Ardeni oma ning on sellega väga rahul. "Üldiselt ei olegi mul ühegi kreemiga olnud probleemi, et see ei sobi," meenutab ta.

Kui kreemide puhul on Kristiinale oluline, et tal oleks iga kehapiirkonna jaoks spetsiaalne kreem, siis näopuhastusvahenditena kasutab ta selliseid, kus on kõik ühes.

Ilutooteid ostab Kristiina enamasti lennujaamadest. "Ma ei raatsi kaheks tunniks minna kuskile kosmeetikalettide taha, aga lennujaamas on hea ootamise aega ära kasutada," räägib ta oma praktilisest ajakasutusest.

Kristiina päevitub küllalt kiiresti, kuid armastab seda teha pigem päikese käes kui solaariumis. "Räägitakse küll, et solaarium annab energiat ja on soe, kuid minul on küll täiesti vastupidi - olen täielikult väsinud, kui ma sealt välja tulen," räägib ta. Nii kasutabki ta vajadusel hoopis isepruunistavat kreemi.

Hommikumeik tähendab Kristiinale jumestuskreemi, ripsmetuši ja lauvärvi kasutamist. "Hommikul on mul kiire, sest armastan magada nii palju kui võimalik. Meik jääb seetõttu tagaplaanile."

Lõhnaõlide koguja Kristiina ei ole ning seepärast on tal tavaliselt kaks lõhnaõli - üks igapäevaseks kasutamiseks ja teine õhtuste ürituste tarvis. Enne ta uut lõhna ei osta, kui eelmine on otsa saanud.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:24
Otsi:

Ava täpsem otsing