Saku Läte püüdleb täiuslikkusele

Ketlin Priilinn 03. oktoober 2007, 00:00

"Nüüd valib tarbija harva mingit konkreetset kaupa või teenust juhuslikult ning enamasti on see tingitud kliendi kõrge informeerituse tasemest," tõdeb OÜ Saku Läte tegevjuht Jaan Põldmaa. Kui 10-15 aastat tagasi ei kuulunud joogivesi esmatarbekaupade hulka, siis täna on see üks tervisliku eluviisi lahutamatu osa.

Firma müügimahtude kiire kasv on Põldmaa sõnul seotud mitme asjaoluga. "Esiteks on selleks Saku Läte vee kõrge kvaliteet, kuna seda pumbatakse Saku alevis 235 meetri sügavuselt," selgitab ta. "On ju teada, et Sakus on eriti puhas vesi. Lisaks tagab vee kvaliteedi USAs väljatöötatud kõrgtehnoloogiline joogivee villimistehnoloogia."

Teise asjaoluna nimetab ta klientide rahulolu. "Klientide kvaliteetseks teenindamiseks on meil loodud eriosakond, mis tegeleb tellimuste vastuvõtmisega ja vee õigeaegse tarnimisega," märgib ta.

Kolmandaks asjaoluks peab Põldmaa firma pidevat arengut. "Näiteks käesoleval aastal karmistasime enesekontrolli norme. Samuti on märkimisväärne, et pärast KARBO seadmete kasutuselevõttu on meie klientide arv märgatavalt kasvanud." See seade gaseerib vee ning võimaldab kasutada karboniseeritud, kuuma ning jahutatud vett.

Kuna firma põhitegevus on joogivee tootmine, on kõik pingutused suunatud tootekvaliteedi tehnoloogiate täiustamisele.

Saku Läte oli ka üks Balti riikide Veeorganisatsiooni BRWCA loojatest ning Rahvusvahelise Veeorganisatsiooni EBWA liige. "Tänavu tähistame me ka oma 10 aasta juubelit," teatab ta.

Järgmisel aastal planeerib Saku Läte ehitada uue võimsa ja moodsa villimisliiniga hoone, millest saab Baltimaade suurimaid tootmisi. Lisaks planeeritakse müügikasvu tõusu samas tempos ka edaspidi.

Oleme Saku Lättega juba üsna ammused partnerid. Koostöö on igati hästi sujunud ja kõik meie soovid on nemad ka täitnud. Oleme ikka vastastikku üksteist aidanud, sest eks joogiturule pürgijaid ole praegu ju mitmeid ning oleme mõistlike hinnapakkumistega püüdnud vastu tulla. Midagi ette heita ei ole. Igal juhul on tegemist positiivse koostööpartneriga, kes. nii nagu mina olen aru saanud, on ka tuntud ja hinnatud tegija meie joogiturul.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:36
Otsi:

Ava täpsem otsing