Kohtutäiturid pakuvad GT Oili vara kolmel enampakkumisel

Anne Oja 07. aprill 2008, 00:00

GT Oil Estonia tegevjuht Margus Kukk kinnitas, et ettevõte loodab kiiresti võlad kustutada. "Tegevuse refinantseerimine on lõppjärgus," ütles ta.

"2007. aasta oli kõike muud kui GT ettevõtmisi soosiv aasta. Aprillisündmused muutsid kardinaalselt nii tarne- kui ka logistikatingimusi, mis otseselt mõjutasid GT Oili kui importija majandustegevust halvemas suunas. Oma oluline osa on ka krediidiasutuste karmistunud tingimustel," selgitas Kukk.

Tallinna kohtutäitur Kaire Põlts kuulutas möödunud nädalal Avalikes Teadaannetes, et müüb panga nõudel GT Oil Estonia kinnisvara Tallinnas Kadriorus. Enampakkumine toimub 24. aprillil.

Kohtutäitur Kristiina Feinman korraldab 9. aprillil sundenampakkumise GT Oil Estonia kinnistule Kiviõlis, millel asub bensiinijaam. Samal päeval toimub ka kolmas enampakkumine, kus Feinman müüb GT Oilile kuuluvat hoonestusõigust Lasnamäel.

Maksehäireregistrist on näha, et GT Oil Estonia sattus möödunud aasta lõpul tõsisematesse makseraskustesse, ehkki siples võlavaidlustes juba mullu suvel. Kuna lõviosa tänaseks klaarimata maksehäireid ületab miljonit krooni, ootavad võlgu avalikustanud pangad vähemalt 10 miljonit krooni. Maksuametile võlgneb GT Oil pisut rohkem kui pool miljonit krooni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:27
Otsi:

Ava täpsem otsing