Teisipäev 28. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Paldiski sadama omanikud ostavad laevade tankija

Kadrin Karner 11. aprill 2008, 00:00

Virro kinnitas lõpetamise järgus olevat omanikuvahetust, kuid konfidentsiaalsuse huvides ei saa ta nimetada summat, mille maksis Tintrade'i grupp Baltic Sea Bunkeringi enamusosaluse eest ning kelle osalus lisaks Samvel Tšobanjani omale veel müüakse.

"Tehingu põhjus oli Tintrade grupi soov laiendada oma tegevust laevade punkerdamise vallas, mistõttu tegid nad OÜ Baltic Sea Bunkering osanikele pakkumise, mille viimased otsustasid aktsepteerida," rääkis Virro.

Ta lisas, et Tintrade grupp on nende viimase aasta peamine kütusetarnija, kes osaleb aktiivselt ettevõtte igapäevases majandustegevuses.

"OÜ Baltic Sea Bunkering jaoks tugevdab uue omaniku lisandumine ettevõtte finantspositsiooni ning lisab oskusteavet kütuseturu kohta," ütles Virro.

OÜ Baltic Sea Bunkering on laevade kütusega varustamise ehk punkerdamisega tegelev ettevõtete grupp, kes teenindab oma kliente Eesti ja Peterburi sadamates.

2007. aasta finantsandmed on praegu veel auditeerimisel, enne auditi lõppu Virro sõnul neid neid avaldada ei saa.

Briti Kanalisaartel - täpsemalt Jerseys - registreeritud offshore-firma Tintrade Ltd on taas Paldiski Põhjasadama valdaja Paldiski Sadamate ASi aktsiate omanik alates 04.02.2008.

Tintrade on seotud kütusefirmaga Saurix Petroleum ja Paldiski Sadamate juhtfiguuridest ärimeeste Aleksandr Nakonetšnõi ja Aleksei Tšuletsiga.

Äriregistri andmeil ei pea Tintrade aastaaruannet avalikustama.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:28
Otsi:

Ava täpsem otsing