Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Hansapangal pool teed Swedbankini käidud

Väinu Rozental 20. jaanuar 2009, 00:00

"Seni on nimevahetuse protsessis kõik plaanipäraselt kulgenud," kinnitas Swedbanki pressiesindaja Kristi Künnapas. "Kuna planeerisime seda tegevust kahe aasta pikkuse protsessina, oleme praeguseks poole peal kontorite ja sularahaautomaatide siltide vahetamisega. Visuaalse poole muutmine peaks lõpule jõudma selle aasta sügiseks."

Kui praegu on panga juriidiliseks nimeks veel endiselt AS Hansapank, siis kevadel registreeritakse ettevõtte uueks ärinimeks AS Swedbank. Pressiesindaja sõnul ei oska ta veel nime ümberregistreerimise täpset kuupäeva öelda.

Kuigi pank sõlmib siiamaani lepinguid ASi Hansapank nime all, ei ole klientidel ja partneritel pärast panga ärinime muutmist mitte mingit juriidilist vajadust olemasolevaid lepinguid kuidagi muuta.

Nimevahetusele üle 20 miljoni krooni kulutanud SEB Pank usub, et tänu sellele võib tänavu toimuda olulisi muutusi ettevõtete tuntuse ja maine uuringu esikolmikus. "Ootan huviga igal kevadel läbiviidavat ettevõtete tuntus-tugevusindeksi uuringut. Selles edetabelis võib tulla huvitavaid muutusi," ütles SEB Panga marketingidivisjoni direktor Karl Multer.

Nimevahetusprotsess, mille käigus sai Eesti Ühispangast SEB Pank, kestis kolm ja pool aastat. "Ettevalmistustega alustasime 2004. aasta sügisel, 2005. aasta aprillis muutsime panga nime SEB Eesti Ühispangaks ning 2008. aasta märtsis SEB Pangaks," ütles Mutler, kelle sõnul peeti oluliseks mitmeetapilist nimevahetust.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:54
Otsi:

Ava täpsem otsing