Altia kontserni Baltikumi juhiks sai Kristel Mets

Silvia Kruusmaa 17. jaanuar 2011, 08:22

Altia kontserni Baltikumi tegevusstruktuuri muudatusest tulenevalt määrati senine Läti tütarettevõtte SIA Mobil Plus tegevdirektor Kristel Mets Altia Baltikumi direktoriks.

Kristel Mets on edaspidi vastutav nii Altia Eesti ASi  kui ka SIA Mobil Plus eest. Altia Eesti ASi senine tegevdirektor Ivar Aus lahkus ametist 31. detsembril 2010, teatas ettevõte.

“Kristel Mets on näidanud tugevat motivatsiooni ja põhjalikke ärikogemusi oma eelmisel töökohal SIA Mobil Plus tegevdirektorina, mistõttu olen veendunud, et ta saavutab meie eesmärgid ka kogu Balti regiooni juhtides,“ kommenteerib muudatust Altia avatud turgude direktor Søren Qvist.

Altia Eesti AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Altia Corporation, mis omab laia tootmis-, müügi- ja logistikavõrgustiku Põhjamaades ja Baltikumis. Altia Corporation’i iga-aastane müügitulu on ligi 500 miljonit eurot ning tööd antakse enam kui 1200 inimesele.

Altia Eesti AS toodab ja turustab nii madala alkoholisisaldusega kui kangeid alkohoolseid jooke, sh Saaremaa Vodkat ja Eesti Standard Vodkat.

 

 

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. January 2011, 09:58
Otsi:

Ava täpsem otsing