DnB NORD Eesti nimi muutub DNBks

Silvia Kruusmaa 08. veebruar 2011, 14:14

Eestis tegutsevad DnB NORD Pank ja Liising muudavad oma nime DNBks 2011. aasta teisel poolel. Samaaegselt toimub nimemuutus kogu DnB NORD grupis nii Baltikumis kui Poolas ning DnB NORD grupi emapangas DnB NORis.

DnB NORD grupi 100%-line omanik on alates 2010 a. detsembrist Norra suurim pank DnB NOR. Rõhutamaks seda on üle 13 000 töötajaga 18 riigis tegutsev grupp tulevikus ühtse nime all DNB. Kuni nime muutuseni jätkab DnB NORD oma tavapärast turundustegevust.

DnB NOR on suuruselt teine pank Skandinaavias. DnB NOR omab Norra turul olulisi turuosasid kõikides turusegmentides, kõige suuremat kliendiportfelli ning kõige laiaulatuslikumat kontorivõrgustikku. DnB NOR tegutseb aktiivselt ka rahvusvahelisel turul ja tänaseks töötab grupi iga neljas töötaja väljaspool Norrat.

„Kuuludes nüüdsest 100% DnB NOR-le, ühele Põhjamaade suurimale finantsgrupile, saame oluliselt paremini keskenduda panga ja liisingu edasisse jõulisesse arendamisse. Panga uus nimi DNB loob kindlasti selgema pildi meie identideedist ja aitab meil turul eristuda. Samas, olulisem kui tulevane nimemuutus, on meie valmisolek ja soov osaleda aktiivselt ettevõtete finantseerimisel ning kasvatada oluliselt meie ärimahtusid Eesti turul,“ kommenteeris DnB NORD Panga juhataja Hans Pajoma.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. February 2011, 14:14
Otsi:

Ava täpsem otsing