Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Loe, kes hakkavad Reformi poolt valitsust moodustama

Indrek Kald 08. märts 2011, 14:03

Reformierakond alustab konsultatsioone, et otsustada, kellega alustada valitsuse moodustamise läbirääkimisi. Delegatsiooni juhib peaminister Andrus Ansip.

Lisaks kuuluvad sinna erakonna peasekretär Kristen Michal aseesimees Keit Pentus ja volikogu esimees Rain Rosimannus. Asendusliikmetena on delegatsioonis Jürgen Ligi, Rein Lang, Urmas Paet, Valdo Randpere, Taavi Rõivas ja Kaja Kallas.

Reformierakonna täna kogunenud juhatus otsustas enne läbirääkimiste alustamist pidada konsultatsioone nii Isamaa ja Res Publica Liidu kui  ka sotsidega. Mõlema erakonna esindajatega plaanitakse esimest korda kohtuda juba täna.

"Konsultatsioonide osas kavatseme olla põhjalikud ja võtta aluseks meie valimisprogrammi ning lähtuda põhimõttest: enne sisulised arutelud ja alles seejärel on võimalik või mõtet arutada positsioonide küsimusi," kommenteeris Kristen Michal.

"Uue valitsuse tegevuskava peab toetama Reformierakonna pikaajalist visiooni, et Eestist saaks vaba ja jõukas Põhjala riik. Kindlasti ei ole me nõus maksutõusu, automaksu ja astmelise tulumaksuga," lausus Michal.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. March 2011, 14:27
Otsi:

Ava täpsem otsing